MOTOGULÁŠ 2019

Dne 8. června jsme pořádali 5 ročník Motoguláše. Sraz byl jako každý rok na náměstíčku pod kostelem. A že to byl první půl kulatý ročník, posunuli jsme se zas o kousek dál.

Sraz byl na 11 hodinu a odjezd na spanilou jízdu v 12:00. Vyrazili jsme téměř na čas a s námi rekordních 96 motocyklů. Trasa byla zhruba 37 km. Každý účastník spanilé jízdy dostal porci výborného guláše. K jídlu byla připravena kýta na grilu, krkovice a další dobroty.

Akce pokračovala soutěžemi, jako jsou jízda pomalosti, střela na branku, jízda zručnosti, nebo hod břemenem. Jelikož jsme akci pojali nejen pro motorkáře a chtěli oslovit i naše spoluobčany, byly soutěže i pro ně a zasoutěžit si mohli i děti. Pro ně byly připraveny i další soutěže a každé si odneslo nejednu cenu.

Díky našim štědrým sponzorům jsme mohli rozdávat i takzvané bramborové medaile.

Po vyhlášení a předání cen nám na připraveném podiu zahráli kapely Farafay, Průser, Dilemma in cinema, Mad days. Akce byla ukončena krátce po desáté hodině. Přivolaná hlídka PČR na konec akce jen dohlížela.

Během akce byly prodávány předměty jako trička, mikiny, hrnečky s logem Keep Respect. Organizace, která pomáhá postiženým motorkářům k návratu do života.

Díky našim skvělým sponzorům.

Amazon, Wemoto, Eurolaton, Barcal Bus,ERZetKA CZ . Návěs pro kapely zapůjčil pan Jiří Slezák. Našim mediálním partnerem byli Kladenské listy.

Děkujeme všem za účast i podporu.

Hostouň Bikers.